Podzimní móda

6. října 2007 v 13:59
Zvířecí vzory, kam se podíváš
Jestli jste ještě před dvěma lety měla zvířecí vzory za trapný kýč, který na sebe oblékne leda tak jen Ivana Trumpová, pěkně jste se mýlila. Zvířecí vzory jsou teď nejvíce žhavým trendem, pokud chcete ukázat, že mezi módní ikony patříte. Dolce & Gabbana ve své kolekci zašli tak daleko, že své modelky oblékli do zvířecích vzorů od hlavy až k patě. Proto v žádném případě nevyhazujte svoji tygří kabelku a směle si v ní opět vyrazte.
Šedá a černá
Prudce elegantní bude váš outfit sladěný do černošedé. Pokud nemáte ráda »smutné barvy«, můžete svůj look oživit vhodně zvolenými doplňky. K šedé vypadají extrémně dobře šperky a doplňky ve zlatých tónech. Kontrastní černá šedou také oživí, zvolit ale můžete i jiný teplý odstín červené či fialové.
Puntíky
Puntíky jsme loni považovaly jen za »jednorázovku« (tedy trend, který vydrží jednu sezónu), ale byly jsme mile překvapeny. Nejenom Diane Keaton ve svém filnu »Vdáš se a basta« prahne po všem, co má puntíky. Návrháři puntíkové vzory obsadili do hlavních rolích a vybírat si můžete jak velké, tak malé a nemusí být jen bílé - kombinace černého podkladu a fialových puntíků také není k zahození.
Kontrastní rudá a fialová
K rozzáření nudnější černé a šedé slouží právě tolik trendy kontrastní a výrazné barvy jako je fialová nebo červená. Za hvězdu budete, pokud do červené doladíte kromě kabelky a bot také lak na nehtech a rtěnku. Fialová se nosí hodně v kombinaci se šedou, se kterou tvoří vyrovnaný pár.
Krajka
Letos se návrháři nedrželi hesla »V jednoduchosti je krása!«, ale naopak si dali záležet na nejmenších detailech a vytvořili tak komplikované modely. K tomu patří i časté užívání krajky na různých střizích. Pokud máte model celý z krajek, volte pak raději jednoduché doplňky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.