perfeckt hry na lyžák x)

25. října 2007 v 19:57 |  ....něco na pobavení x)....

Spojování těl

Hraje se ve dvojicích a nejlíp kluk a holka.

Na několik lístečků napište části těla (ruka,noha pusa,.....čím víc, tím líp) a lístečky dejte do mísy. Potom se vylosují vždy dva lístečky a vybraná dvojice musí ty dvě části těla spojit. (ruka - záda - jeden dá druhému ruku na záda) nechá ji tam a losuje se dál.

Losuje se tak dlouho, dokud dvojice dokáže tu čast těla dát tam kam má. Když už to nejde, hra skončila....... vyhrává ta dvojice, pro kterou se vylosuje víc lístečků.

Je to zábavná hra a je až neuvěřitelné co vznikne zajímavých poloh.

Vcuc a fouk

Na tuto hru potřebujete papír nebo kartu a minimálně 4 lidi. Sedněte si do kroužku střídavě kluk, holka. První si k puse přiloží kartu nebo papír a vcucne vzduch tak, aby mu karta držela u pusy. Potom jí musí bez pomoci rukou předat druhému tak, že si přes kartu dají pusu a první musí fouknout a druhý zase vcucnout.. A takhle se dá pokračovat do nekonečna... Věřte, že když karta omylem spadne těsně před výměnou je to sranda a pusa je na světě... :o)))
Příjemnou zábavu... :o)))

Boj o balónky

každý hráč si nafoukne balónek a přiváže si ho k noze. Jakmile jsou všichni připraveni začíná boj. Hráči si navzájem snaží prasknout balónek a svůj ochránit ( smí se jen na balónek šlapat nohou ). Vyhrává ten, kdo jediný nemá balón prasklý.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám my blog??

JJ!!
NN!!

Komentáře

1 sim@ sim@ | 22. března 2010 v 17:54 | Reagovat

hey moc nam to pomohlo....diky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.