Co jsem sakra zač?

26. října 2007 v 14:01 | yá
Kdyby ses měla popsat třema větama?>JJsem..nevím, taková trošku přemýčlivá. I když občas ze mě vypadnou věci, aniž bych se nad něma zamyslela...ale jinak se nesnážím na něco si hrát. A beru se taková jaká jsem.
Co je pro Tebe prioritou?>Nemám ráda lidi, co se v jednom kuse snaží něco, nebo někoho napodobit..takže asi originalita?
Čeho chceš dosáhnout?>Chci se stát buď novinářkou nebo psycholožkou. A hlavně chci vědět, že někomu na mě záleží.
Lituješ něčeho?>Ano..lituju hodně věcí.Ale nikdy bych je nevrátila zpět. Protože všechno co jsem zvorala mě naučilo co už nemám dělat.
Vlastnost,kterou nesnášíš?>Bezohlednost. Nesnáším lidi, co se nesnaží občas pochopit jak secítí druzí. Neříkám, že já sama občas ujedu, ale snažím se nad tím aspoň zamyslet.
Co je pro TEBE přátelství?>Přátelství..je jako domeček z karet. Můžete ho stavět jak dlouho chcete, ale stačí aby zavanul vítr a můe se to celé zřítit. Přátelství je to nejdůležitější v životě. Protože jsou věci, které s rodinou nikdy nezažijete.
Poslední otázka,jaký je Tvůj život?>Na to stačí jediný slovo - Chaos.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beltrix Beltrix | Web | 31. srpna 2008 v 18:22 | Reagovat

Zajímavá definice přátelství, jinak já bych taky chtěla být buďto novinářkou nebo psycholožkou- teda mám ještě víc návrhů na povolání, ale tyhle dvě jsou stejný:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.